Aktualności


Trzeci etap Rajdu Szwecji Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta WRC) rozpoczęli dzień jako 12 załoga w stawce, najlepsza wśród Polaków. Niestety na "Varmullsasen 1"  (OS 20) wpadli w śnieżną bandę, uderzyli w kamień i urwali koło.Zwycięzcami Rally Sweden 2015 zostali Sebastien Ogier i Julien Ingrassia (VW Pol o WRC).  

więcej
opublikowano: 2015-02-15

Po drugim etapie Rally Sweden 2015 Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta WRC) awansowali na 12 miejsce w klasyfikacji generalnej. Duet Synthos Cersanit nadal zajmuje najwyższe miejsce spośród polskich załóg. Liderem rajdu jest Thierry Neuville (Hyundai i20 WRC). Drugą pozycję zajmuje Andreas Mikkelsen (VW Polo WRC), a trzecią Sebastien Ogier (VW Polo WRC).

więcej
opublikowano: 2015-02-14

Po pierwszym Rajdu Szwecji Michał Sołowow i Maciej Baran (Ford Fiesta WRC) zajmują 14 miejsce w klasyfikacji generalnej. Duet Synthos Cersanit Rally Team jest najlepszą polską załogą w rajdzie.

więcej
opublikowano: 2015-02-11

W najbliższy weekend zostanie rozegrana druga runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata –Rally Sweden. Po raz kolejny w skandynawskiej rundzie WRC pojawią się Michał Sołowow i Maciej Baran w Fordzie Fiesta WRC. Dla duetu Synthos Cersanit Rally Team tegoroczny występ na odcinkach specjalnych wokół Hagfors będzie miał dość szczególny wymiar – Michał Sołowow po raz dwusetny zasiądzie za kierownicą rajdowego samochodu.

więcej
opublikowano: 2015-01-25

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta R5) zajęli 8 miejsce w klasyfikacji generalnej. 50. Arctic Lapland Rally w Finlandii. Podobnie jak w 2011 roku, kielecko-krakowski duet okazał się najlepszą zagraniczną załogą w zimowym klasyku rozgrywanym na kole podbiegunowym.

więcej


2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Cersanit Rally Team